Skup starych zegarków +48 601 477 288

Renowacja Zegarków Premium

Renowacja

premium

Renowacja premium to usługa skierowana do właścicieli zegarków marek luksusowych. Zegarki z tej grupy cechują się niezwykle precyzyjnym wykonaniem oraz zastosowaniem najszlachetniejszych materiałów. Zlecając serwis zegarka premium naszej pracowni możesz liczyć na pełen profesjonalizm wykonania renowacji wynikający z dwóch dekad doświadczenia oraz zamiłowania do wykonywanej pracy.

czynności

serwisowe

Pełen serwis mechaniczny w czasie którego serce zegarka jest demontowane i rozkładane na części, każdy element jest oceniany pod względem zużycia, czyszczony i oliwiony następnie mechanizm jest skałdany z zachowaniem wszystkich norm i procedur. W tym samym czasie na innym stanowisku dokonuje się  polerowania, matowania i naprawy koperty zegarka. W czasie usuwania rys i innych śladów użytkowania stosujemy zabiegi  pozwalające zachować obudowie zegarka oryginalne kształty i parametry.

Jeżeli zegarek został wyposażony w bransoletę jest ona polerowana i satynowana – wymieniane są także elemety takie jak powycierane sztyfty ogniw, w przypadku zużycia lub zepsucia się mechnizmu zamykającego także zostaje naprawiony. W następnym etapie wszystkie elementy zegarka montowane są w całość, jeżeli jest taka konieczność to montowane jest nowe szkło i nowy komplet uszczelek. Tak przygotowany zegarek kieruje się do testów. Kontrola jakości i sprawdzenie poprawności działania wszystkich funkcji zegarka trwa od 3 do 5 dni roboczych.

Właściciel zegarka przy jego odbiorze otrzymuje gwarancję wraz z opisem jakim procesom zostały poddany zegarek z wyszczególnieniem elementów, które wymieniono na nowe.