Skup starych zegarków +48 601 477 288

PROCES RENOWACJI ZEGARKÓW

PRZEBIEG PROCESU RENOWACJI ZEGARKA OD ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA DO JEGO WYKONANIA !

Krok 1

Kontakt

W czasie kontaktu w sprawie renowacji zawsze bardzo pomocne są 3-4 zdjęcia przesłane do nas poprzez e-mail lub na telefon, pozwala nam to wstępnie oszacować zakres prac i ich przybliżony koszt.

Krok 2

Dostarczenie zegarka

Można to zrobić osobiście w zakładzie lub w punkcie przyjęć adresy znajdziecie Państwo w zakładce kontakt. Druga opcja dla osób spoza Krakowa to wysyłka na adres pracowni - bardzo prosimy o podanie danych kontaktowych do wysyłki (nr telefonu adres zwrotny)

Krok 3

Oględziny i wycena

Po otrzymaniu zegarka przystępujemy do oględzin, zazwyczaj zajmuje to od 2 do 7 dni roboczych, po tym czasie  kontaktujemy się z Właścicielem i przedstawiamy zakres prac, które możemy wykonać, informujemy także jakich efektów może się spodziewać. Wycenę przedstawiamy z rozbiciem na poszczególne etapy prac.

Krok 4

Zlecenie prac

Po zapoznaniu się z kosztorysem przesłanym elektronicznie lub przekazanym telefonicznie Właściciel zleca wybrany zakres prac. Jeżeli klient nie zdecyduje się na renowacje jedynym jego kosztem jest przesyłka lub wizyta u nas.

Krok 5

Renowacja zegarka

Po ustaleniu zakresu renowacji zegarek zostaje rozłożony. Każdy z jego elementów zostaje szczegółowo opisany wraz z dokumentacją fotograficzną. Mechanizm zegarka trafia na stanowisko zegarmistrzowskie. Reszta elementów zostaje poddana zabiegom renowacji. Po wykonaniu wszystkich prac zlecenie jest kompletowane i sprawdzane pod względem jakości i poprawności wykonania prac. Zegarek jest ponownie składany.  

Krok 6

Testowanie zegarka

Po złożeniu testujemy zegarek przez ok 3 dni z czego 1 dzień na rotomacie (urządzenie imitujące użytkowanie zegarka). Tak przygotowany zegarek przekazujemy do wydania.

Krok 7

Dostarczenie do klienta

Każdy z odnawianych przez nas zegarków jest wydawany właścicielowi w etui ułatwiającym jego bezpieczne przechowywanie, zegarek wyposażamy w klasyczny czarny pasek. Zegarek można odebrać osobiście w pracowni lub w punkcie odbioru. Zegarek możemy również przesłać kurierem na wskazany adres.  

Krok 8

Rozliczenie i dostępne formy płatności

Płatność za renowację pobieramy po wykonanej pracy.
Dostępne formy płatności zależą od miejsca odbioru:
Pracownia Kraszewskiego 36 - Gotówka/Karta/Blik
Punkt odbioru Pilotów 6 - Gotówka/Karta
Przesyłka - Płatność pobranie / płatność przelewem przed wysyłką